HİZMET BÖLGELERİMİZ

Hotpoint Fırın Servisi
Hotpoint Fırın Servisi
Hotpoint Servisi
1 Yıl Garantili Servis Hizmeti

Kartepe Beyaz Eşya Servisi Kartepenin her bölgesine hizmet vermektedir. Çamaşır Makinesi-Bulaşık Makinesi-Buzdolabı-Kurutma Makinesi ve Televizyon Tamir ve servis hizmeti vermektedir. Yapılan her işlem 1 yıl garantimiz altındadır.

İletişim 02623310076

Hotpoint Fırın Servisi

Kartepe Hotpoint Fırın Servisi Beyaz eşya ve televizyon tamir , bakım , onarım konusunda güvenilir hizmet almak için hemen bizi arayın.

Bizlere oluşturduğunuz arıza kayıtları sistemimize kayıt edilip sizleri garanti altına almaktayız.

Yılların vermiş olduğu tecrubemiz ile Kartepe Hotpoint Fırın Servisi olarak nokta atışı arıza tespitimizle hızlı çözümler sunmaktayız.

Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler arasında Çamaşır makinesi tamiri ve servisi , Bulaşık Makinesi tamir ve servisi , Buzdolabı tamir ve servisi Kurutma Makinesi tamiri ve servisi Televizyon Tamiri ve servisİ hizmetleri bulunmaktadir

Kartepe Hotpoint Fırın Servisi uzman kadrosu ile haftanın 6 günü siz değerli müsterilerimizin bakım ve onarım talepleri doğrultusunda hizmet vermektedir.

Kartepe Hotpoint Fırın Servisi müşterilerimize tamir hizmeti yanı sıra cihazlarınızın ömrünü nasıl uzatabileceğiniz konusunda sizlere önemli bilgiler vermektedir.

Hergün gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip edip sizlerin taleplerine en güncel sekilde hizmet vermekteyiz.

MARKALAR

Hizmet bölgelerimiz

Hizmet verdiğimiz tüm marka ve bölgeleri aşağıdaki listede bulabilirsiniz

Kartepe Beyaz Eşya Servisi-02623330076

Tamir ettiğimiz cihazlarınız kayıt altına alınmış olup yapılan işlem ile ilgili bir sorun oluşursa 1 yıl içerisinde ücretsiz onarım sağlamaktayız.

Destek
CANLI DESTEK 02623330076
Destek hattı
Temsilci
Destek hattı

Merhaba 👋

Nasıl yardımcı olabilirim?

Sohbete başla
Kartepe Beyaz Eşya Servisi-02623330076