HİZMET BÖLGELERİMİZ

Sunny Bulaşık Makinesi Servisi
Sunny Bulaşık Makinesi Servisi
Sunny Servisi
1 Yıl Garantili Servis Hizmeti

Kartepe Beyaz Eşya Servisi Kartepenin her bölgesine hizmet vermektedir. Çamaşır Makinesi-Bulaşık Makinesi-Buzdolabı-Kurutma Makinesi ve Televizyon Tamir ve servis hizmeti vermektedir. Yapılan her işlem 1 yıl garantimiz altındadır.

İletişim 02623310076

Sunny Bulaşık Makinesi Servisi

Kartepe Sunny Bulaşık Makinesi Servisi Beyaz eşya ve televizyon tamir , bakım , onarım konusunda güvenilir hizmet almak için hemen bizi arayın.

Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler arasında Çamaşır makinesi tamiri ve servisi , Bulaşık Makinesi tamir ve servisi , Buzdolabı tamir ve servisi Kurutma Makinesi tamiri ve servisi Televizyon Tamiri ve servisİ hizmetleri bulunmaktadir

Hergün gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip edip sizlerin taleplerine en güncel sekilde hizmet vermekteyiz.

Kartepe Sunny Bulaşık Makinesi Servisi uzman kadrosu ile haftanın 6 günü siz değerli müsterilerimizin bakım ve onarım talepleri doğrultusunda hizmet vermektedir.

Bizlere oluşturduğunuz arıza kayıtları sistemimize kayıt edilip sizleri garanti altına almaktayız.

Yılların vermiş olduğu tecrubemiz ile Kartepe Sunny Bulaşık Makinesi Servisi olarak nokta atışı arıza tespitimizle hızlı çözümler sunmaktayız.

Kartepe Sunny Bulaşık Makinesi Servisi müşterilerimize tamir hizmeti yanı sıra cihazlarınızın ömrünü nasıl uzatabileceğiniz konusunda sizlere önemli bilgiler vermektedir.

MARKALAR

Hizmet bölgelerimiz

Hizmet verdiğimiz tüm marka ve bölgeleri aşağıdaki listede bulabilirsiniz

Kartepe Beyaz Eşya Servisi-02623330076

Tamir ettiğimiz cihazlarınız kayıt altına alınmış olup yapılan işlem ile ilgili bir sorun oluşursa 1 yıl içerisinde ücretsiz onarım sağlamaktayız.

Destek
CANLI DESTEK 02623330076
Destek hattı
Temsilci
Destek hattı

Merhaba 👋

Nasıl yardımcı olabilirim?

Sohbete başla
Kartepe Beyaz Eşya Servisi-02623330076